logo společnosti

Pokoje

Vyberte si z nabídky našich útulných pokojů

Dvoulůžkový pokoj

Nově zrekonstruovaný, světlý a útulný pokoj o velikosti min. 20m². Možnost vybrat si manželskou postel nebo oddělená lůžka. Na určitých pokojích možnost přistýlky. K vybavení patří bezplatné Wi-Fi připojení a LCD TV. Moderní koupelna pak nabízí sprchový kout s toaletou a kvalitní českou kosmetiku. 

od
2 290 Kč

Nově zrekonstruovaný, prostorný a komfortní rodinný apartmán o velikosti 50m². V apartmánu se nachází dvě ložnice, jedna s manželskou postelí a velkou rozkládací pohovkou, která může sloužit i jako přistýlka, a druhá ložnice s dvěma oddělenými lůžky. K vybavení patří bezplatné Wi-Fi připojení a LCD TV. Vlastní moderní koupelna pak nabízí sprchový kout s toaletou a kvalitní českou kosmetiku. 

od
4 190 Kč

Naše pokoje

Vaše pohodlí je naší prioritou, a proto jsme se postarali o každý detail. Všech našich 22 nově zrekonstruovaných pokojů je navrženo tak, aby poskytovaly maximální komfort. Ať už se chystáte na romantický víkend ve dvou, služební cestu nebo rodinnou dovolenou, u nás si určitě vyberete.

Nově zrekonstruovaný, prostorný a komfortní pokoj o velikosti 32m² s manželskou postelí. V pokoji se nachází balkon s posezením. K vybavení patří bezplatné Wi-Fi připojení a LCD TV. Moderní koupelna pak nabízí sprchový kout s toaletou a kvalitní českou kosmetiku. 

od
2 590 Kč

Nově zrekonstruovaný, prostorný a komfortní apartmán s balkonem o velikosti 38m². V apartmánu se nachází manželská postel a velká rozkládací pohovka, která může sloužit i jako přistýlka. K vybavení patří bezplatné Wi-Fi připojení a LCD TV. Vlastní moderní koupelna pak nabízí sprchový kout s toaletou a kvalitní českou kosmetiku. 

od
2 790 Kč