logo společnosti

Restaurace

Jídlo připravované s láskou a pečlivostí z kvalitních lokálních surovin
Pro hotelové hosty i veřejnost

Restaurace Kounický dvůr

ZKUŠEBNÍ PROVOZ
Otevírací doba restaurace není v tuto chvíli pevná. Pro aktuální informace nás sledujte na sociálních sítích

Rukopis naší kuchyně je zaměřený hlavně na poctivost, jednoduchost a sezónnost. Stačí jen málo, abychom uspokojili vaše chuťové smysly a stačí pracovat s tím, co nám dává region kolem nás, co nám nabízí naše země a my jsme s pokorou její součástí.

Děláme jen ta rozhodnutí, která nám dávají smysl a Kounický dvůr jistě pro nás smysl má. Stejně jako nám dává smysl podporovat místí zelináře, farmáře, statkáře a vinaře.

Rozhodli jsme se zapustit kořeny stejně jako náš starý strom Platan, který vám vrhá stín na Kounickém dvoře do vašich tváří. Je dominantou tohoto místa, pod jehož větvemi se událo nespočet příběhů, a my příběhy máme rádi. Dovolte nám, abychom ten svůj příběh začali právě tady v restauraci Kounický dvůr.

S radostí a nadšením navazujeme na letitou historii pohostinství tohoto místa a znovu mu dáváme vítr do plachet, který si zaslouží.

 

Restaurace s kapacitou 60 míst. V letních měsících je k dispozici posezení ve dvoře až pro 80 osob s venkovní zastřešenou zahrádkou.

Zajistíme catering na vaši firemní akci i menu na míru pro svatby a oslavy.

ZKUŠEBNÍ PROVOZ RESTAURACE

Restaurace je momentálně ve zkušebním provozu a otevírací doba není pevná. Pro aktuální informace nás sledujte na sociálních sítích.